Информация о данном объекте не актуальна

Рівненський авіаклуб ТСО України

Преимущества:

WI-Fi

Парковка

Детская комната

Душ

Врач

Спорт-бар

Зона отдыха

5 из 5 Отзывы (1)

Один з небагатьох клубів в Україні, який продовжує підготовку спортсменів і єдиний у всьому західному регіоні, де збереглися дієві парашутна і планерна ланки. Це один з трьох планерних клубів України, де відбуваються регулярні планерні польоти і чемпіонати країни.

Польоти авіаклубу відбуваються на аеродромі Воронів, який розташований в 33 км на схід від міста Рівне, неподалік села Воронів, Гощанського району.

Аеродром являє собою льотне поле, на межі якого розташоване спортивне містечко. Це прекрасне місце для заміського відпочинку з друзями та родиною. Озеленений фруктовими садами, він стане прекрасним притулком від сірих трудових буднів і надасть можливість насолодитися улюбленою справою.

На аеродромі є зручна стоянка, готель і бар, місця під кемпінг і намети.

Географічне розташування аеродрому дозволяє здійснювати польоти у всіх напрямках, без особливих обмежень повітряного простору по лінії шляху. Сезонність погоди в наших широтах дозволяє здійснювати роботу клубу з квітня по листопад.

У розпорядженні клубу знаходиться комплекс техніки, що дозволяє здійснювати підготовку спортсменів парашутистів і планеристів на початковому етапі навчання, а також тренувальні вправи.

Якщо ви ще не зважилися присвятити свій вільний час спортивній підготовці, ви можете виконати ознайомлювальний політ, або стрибок з парашутом, або просто відвідати аеродром і познайомитися з цікавими людьми - професійними пілотами і парашутистами.

А для того, щоб ваш відпочинок не був обтяжений зайвими турботами, на аеродромі є бар, де можна смачно провести час і готель для ночівлі, туалет, душові та зручний паркінг, місця під кемпінг і намети.

Секции и цены
 • Вартість стрибка (з висоти 1000 метрів)
  950 грн
 • Відеозйомка стрибка (до 4 чоловік / з висоти 1000 метрів)
  900 грн
 • Вартість стрибка (з інструктором / з висоти 3000 метрів)
  3250 грн
 • Відеозйомка стрибка (з інструктором / з висоти 3000 метрів)
  1000 грн
Отзывы о Рівненський авіаклуб ТСО України

5 из 5

 • Оценка:
  5из 5

  Починала свій шлях з 1000 метрів, мені дуже сподобалося, такий адреналін і безліч емоцій. Потім була висота в 3000 метрів. Все пройшло чудово, враження на все життя.